x

Günümüz teknolojisi gereği çoğu kişinin en çok vakit geçirdiği mecralardan birisi olan sosyal medya. Bu yüzden de sosyal medyada en önde olma isteği herkesin istediği birşeydir.Bu evrede bizler geliyoruz bizler sizin takip etmesi zor ve bir okadar vakit alan sosyal medya hesaplarınızı sizin yerinize bizler güçlendiriyoruz.

 

SOSYAL MEDYA YÖNETİM AŞAMALARI;

1)Kurumsallaşma

Kurumsallaşma dediğimiz zaman son zamanlarda internet üzerinden sosyal medyaları çalınan birçok kişiyi görüyoruz sosyal medya hesabınızın çalınmaması için doğrulanması gerekir bunada kurumsal bir kimlik tanımlamanız gerekmektedir.

2)Takipçi Yönetimi

Takipçi yönetimi yani takipçilerinizin takipten çıkmaması için yapılan çalışmalardır.Sürekli güncel tuttuğunuz bir sosyal medya hesabı herzaman dikkat çekmektedir sosyal medya hesabınız nekadar süre güncel ise takipçilerinizde sürekli güncellenmektedir.

3)Ürün Güncellemesi

Firmanızın sunduğu ürünleri sosyal medya hesaplarında sürekli paylaşmanız herzaman dikkat çekiyor tabiki paylaşımlarda bulunurken dikkat etmeniz gereken püf noktalarda bulunuyor bu püf noktaları sizlerin yerine yine bizler takibini yaparak sizlere sunuyoruz.

4)Video  Tasarım

Herzaman fotoğraf atmakla bitmiyor arada videolu bir görselde dikkat çekmektedir.İçeriği güncel olan videolar telif hakları ve bir çok etiketlemede kullanmanız gereken içerikler olmalı nekadar özenli bir video hazırlarsanız okadar dikkat çekersiniz buda sizlerin ve şirketinizin herzaman göz önünde olmasını sağlar.

5)Etiket Takibi

Gerek fotoğraf gerek videolarınızda kullanıcağınız etiketler özenle seçilmiş ve güncel olmalıdır aksi halde tek bir etiket ile paylaşılan fotoğraf ve videolarınız ön plana çıkmaya bilir.Sürekli güncel etiketleri yine bizler sizlerin paylaşımlarınıza uygun olan en güncel etiketleri bulup sizlere sunuyoruz.

6)İzleyici Takibi 

Sürekli fotoğraf ve video ile olmuyor tabikide arada canlı yayın da yapmanız gerekmektedir.Nedeni ise insanlar bir şeyin nasıl yapıldığını merak etmektedirler bunu kısa bir canlı yayın ile gösterdiğiniz zaman insanların dikkatini çekmiş olursunuz ve sizlerin daha çok kitleye ulaşmanızı sağlar bizlerde sizin için yaptığınız canlı yayının takibini üstelenip hangi yayın nekadar izlenme almış bunun planlamasını yaparak sizlere sunuyoruz.

 

Benzer Konular